קידום בטאבולה - למי זה מתאים ואיך עושים את זה נכון?

קידום בטאבולה הוא שיטה רבת עוצמה המאפשרה הגעה לקהל מעורב מאוד על ידי מינוף תוכן מקורי. בניגוד לפרסום המסורתי, שלעתים קרובות עלול להיות פולשני ולהתעלם מהמשתמשים, פרסום בטאבולה מציב תוכן באופן שמשתלב בצורה חלקה עם חווית הגלישה של המשתמש. גישה זו מאפשרת ללכוד בקלות את תשומת הלב של קוראים שכבר מעוניינים לצרוך תוכן, ובכך לשפר את האפקטיביות של מאמצי השיווק שלכם.

מה זה קידום בטאבולה?

Taboola היא פלטפורמת גילוי תוכן המסייעת למותגים להפיץ את התוכן שלהם ברשת של אתרים בעלי תנועה גבוהה כמו כלכליסט, וואלה, Ynet, דה מרקר, CNN, Fox news ועוד. בדומה לקמפיין של אאוטבריין, קידום בטאבולה מתמקד בתוכן מקורי המופיע כמאמרים או סרטונים מומלצים, שנמצאים בדרך כלל בסוף כתבות חדשות או בתוך פיד התוכן של אתרי פרסום מרכזיים. פורמט מקורי זה מבטיח שהתוכן נראה בסביבה רלוונטית מבחינה הקשרית, מה שמגביר את הסבירות למעורבות המשתמש.

למה חשוב לכלול קידום בטאבולה במסגרת אסטרטגיית השיווק הדיגיטלי הכוללת של העסק שלכם

יצירת אסטרטגיה ממוקדת

הקידום בטאבולה מתאפיין בחשיפה למשתמשים איכותיים, המשקיעים את זמנם בתוכן. בהשוואה לפרסום ברשתות החברתיות, שם הצרכנים מחפשים דרך לבידור ואסקפיזם, כאן מדובר בצרכני תוכן המתמקדים בתחומי העניין שלהם ומשקיעים זמן בקריאה וצפייה בסרטונים.

לכן, כשמדובר ביצירת אסטרטגיית קידום בטאבולה, הבנת הקהל שלכם היא קריטית. בניגוד לצריכת מודעות פסיבית במדיה החברתית, הקהל בטאבולה מחפש תוכן ומעורב בו באופן פעיל. משמעות הדבר היא שהתוכן שלכם צריך להיות מאוד רלוונטי, אינפורמטיבי ומרתק, וכך יצליח ללכוד את העניין שלהם.

סוגי קמפיינים בטאבולה

Taboola מציעה מספר סוגים של מסעות פרסום שמפרסמים יכולים להפעיל כדי לקדם את התוכן או המוצרים שלהם. הנה כמה מהסוגים הנפוצים הזמינים למפרסמים:

 • קמפיינים לגילוי תוכן
 • קידום תוכן – קמפיינים המתמקדים בקידום מאמרים, פוסטים בבלוגים, סרטונים או סוגים אחרים של תוכן כדי לעודד תנועה ומעורבות. מפרסמים משלמים עבור קליקים על התוכן שלהם.
 • קמפיינים בווידאו - תוכננו במיוחד לקידום תוכן וידאו, כגון סרטוני YouTube או סרטונים מקוריים המתארחים ברשת של Taboola.
 • קמפיינים לקידום אפליקציה - מפרסמים יכולים לקדם אפליקציות לנייד. קמפיינים אלה מכוונים לרוב למכשירים ניידים ויכולים להביא משתמשים לחנויות אפליקציות להורדות.
 • קמפיינים ליצירת לידים - מפרסמים יכולים ליצור קמפיינים המתמקדים ביצירת לידים באמצעות שליחת טפסים. אלה יכולים לשמש לאיסוף מידע משתמש או יצירת לידים עבור מוצרים או שירותים.
 • מסעות פרסום של מסחר אלקטרוני - קמפיינים של מסחר אלקטרוני מותאמים למפרסמים המעוניינים לקדם מוצרים או קטגוריות מוצרים ספציפיים. הם נועדו להוביל תנועה לדפי מוצרים ולעודד רכישות.
 • מסעות פרסום למודעות למותג - מתמקדים בהגברת הנראות והמודעות של המותג בקרב קהלים ממוקדים. הם נועדו להגיע לקהל רחב ולבנות הכרה במותג.
 • קמפיינים לקידום אירועים - מפרסמים יכולים להשתמש בקמפיינים של Taboola כדי לקדם אירועים ולקדם רישומים או RSVPs. מסעות פרסום אלו יעילים לקידום סמינרים מקוונים, כנסים או אירועים אחרים.

כל סוג של קמפיין יכול להיות מותאם אישית עם אפשרויות מיקוד כגון מיקוד דמוגרפי, מיקוד גיאוגרפי, מיקוד למכשירים, מיקוד לפי תחומי עניין ועוד. כמו כן, הפלטפורמה מאפשרת לסמן משתמשים שנחשפו לתוכן דומה בעבר או למי שנחשפו לתוכן של המפרסם וטרם ביצעו המרה. יכולות המיקוד והרימרקטינג הללו מבטיחים למפרסמים להגיע לקהל הרצוי שלהם ביעילות ולהפיק את המרב ממאמצי השיווק שלהם בפלטפורמה.

מרכיבי מפתח של אסטרטגיית טאבולה אפקטיבית

 • ניתוח קהל ופילוח - ערכו מחקר יסודי כדי להבין את הדמוגרפיה, תחומי העניין וההתנהגויות של קהל היעד שלכם. פילוח הקהל שלכם מאפשר לכם להתאים את התוכן שלכם בצורה מדויקת יותר, ולהבטיח שהוא יהדהד עם קבוצות משתמשים שונות.
 • איכות ורלוונטיות תוכן - תוכן איכותי חיוני לקידום מוצלח של תוכן ופרסום בטאבולה. המאמרים, הסרטונים או סוגי התוכן האחרים שלכם צריכים לספק ערך אמיתי לקוראים שלכם, לתת מענה לצרכים ולתחומי העניין שלהם. זה לא רק עוזר בלכידת תשומת הלב שלהם אלא גם בבניית אמון ואמינות.
 • כותרות ואלמנטים חזותיים מרתקים - הדבר הראשון שמשתמשים רואים הוא הכותרת שלכם ותמונה ממוזערת נלווית של הוויז'ואל או הסרטון. אלמנטים אלה צריכים להיות משכנעים מספיק כדי לפתות משתמשים ללחוץ ולעסוק בתוכן שלכם. בדיקות A/B שונות של כותרות ותמונות יכולות לעזור לקבוע אילו שילובים מניבים את הביצועים הטובים ביותר.

שיפור השיווק והמכירות באינטרנט

שילוב טאבולה באסטרטגיית שיווק ומכירות באינטרנט יכולה לשפר משמעותית את המאמצים הכוללים שלכם. על ידי הגעה לקהל שמעורב באופן פעיל בתוכן, אתם יכולים להביא יותר תנועה לאתר שלכם, לייצר לידים ובסופו של דבר להגדיל את המכירות. זה מהווה מרכיב חשוב בטקטיקות שיווק דיגיטליות אחרות, ומספק נקודת מגע נוספת ליצירת קשר עם לקוחות פוטנציאליים.

מדידת הצלחה ואופטימיזציה

מדידה ואופטימיזציה אפקטיביים הם המפתח לכל אסטרטגיית שיווק מוצלחת. השתמשו בכלי ניתוח כדי לעקוב אחר הביצועים של מסעות הפרסום שלכם בטאבולה. בדקו מדדים כגון שיעורי קליקים, זמן מעורבות ושיעורי המרה כדי להעריך את האפקטיביות של התוכן שלכם. בהתבסס על התובנות האלו, בצעו אופטימיזציה מתמדת של מסעות הפרסום שלכם כדי לשפר את התוצאות.

אינטגרציה עם מאמצי שיווק אחרים

אין לראות את הפרסום בטאבולה בנפרד אלא כחלק מאסטרטגיית שיווק משולבת. שילוב של קידום טאבולה עם ערוצים אחרים כמו מדיה חברתית, שיווק בדוא"ל וקידום אתרים יכול ליצור גישה מגובשת שממקסמת טווח הגעה והשפעה. לדוגמה, שימוש בפלטפורמה לבניית אתרים ליצירת דפי נחיתה ייעודיים עבור מסעות הפרסום שלכם בטאבולה יכול לשפר את חווית המשתמש ולהגדיל את ההמרות.

שיקולי עלות והחזר ROI

כאשר מתכננים קידום בטאבולה, חשוב לקחת בחשבון את העלויות ואת ההחזר הפוטנציאלי על ההשקעה. למרות שהעלויות עשויות להשתנות, האופי הממוקד ביותר של קמפיינים של Taboola מוביל לרוב למעורבות טובה יותר והחזר ROI גבוה יותר בהשוואה לשיטות פרסום מסורתיות יותר. הערכה של כמה עולה לבנות אתר והתוכן השיווקי בו ושילובו באסטרטגיה הדיגיטלית הכוללת שלכם יכולה לעזור לכם לבנות את התקציב בצורה יעילה יותר.

לסיכום,

אסטרטגיית קידום מתוכננת היטב של Taboola יכולה להגביר משמעותית את מאמצי שיווק התוכן שלכם על ידי הגעה לקהל מעורב. התמקדות בתוכן איכותי ורלוונטי ואופטימיזציה מתמדת של מסעות הפרסום שלכם. על סמך תובנות מבוססות נתונים, תוכלו להשיג תוצאות משמעותיות. שילוב Taboola באסטרטגיית השיווק והמכירות הרחבה יותר שלכם באינטרנט ישפר את היכולת שלכם להתחבר ללקוחות פוטנציאליים ולהניע צמיחה עסקית. בדיוק כמו קמפיין אאוטבריין, קידום בטאבולה מציע דרך ייחודית ויעילה להפיץ את התוכן שלכם ולהשיג את יעדי השיווק שלכם בהצלחה.

מרגישים שיש לכם צורך בידע נוסף?

צרו קשר עכשיו ונצא לדרך

דילוג לתוכן