פרסום בפייסבוק

פרסום בפייסבוק לעסקים שמייצר באזז ברשת ומלאא מכירות!

המטרה שלנו לייצר מכל שקל השקעה בקמפיין - 5 שקלים ואפילו יותר!
שנתחיל?

Digitwow היא סוכנות דיגיטל של אנשים ותוצאות. דרך פלטפורמת פייסבוק, צוות הסוכנות מייצר מכונת לידים משומנת שמייצרת מכירות ופניות איכותיות לטווח הארוך, גם לבעלי חנויות איקומרס. אהה… וגם מייצרת חשיפה היסטרית!

תכל'ס, איך אנחנו מייצרים כסף בפייסבוק?

ניהול קמפיינים לאתרי סחר

ניהול קמפיינים לחנויות איקומרס על ידי טרגוט מדויק של קהלי היעד הרלוונטיים למוצרים. נבנה אסטרטגיה שעובדת לאורך זמן, תוך שיפור מתמיד של התוצאות ובמטרה לייצר החזר השקעה מיידי.

ניהול קמפיין לידים

ניהול מגוון סוגי קמפיינים בפייסבוק כדוגמת ממוקדי לידים ומכירות. בשילוב קרייאיטיב חד, פילוח מדויק של קהלי היעד ויצירת קמפיינים מהירים להשארת פרטים, נגיע לתוצאות נחשקות - חשיפות ולידים איכותיים של לקוחות בשלים לרכישה.

גיוס המונים

ניהול קמפיינים לעמותות וארגוני צדקה להגדלת התרומות במינימום עלויות. הצוות מומחה בניהול קמפיינים לגיוס המונים ופיתח שיטה ייחודית שמטרתה לייצר החזר השקעה חיובי של פי 5 ומעלה.

ניהול עמוד

ניהול וקידום דף פייסבוק במטרה למגנט קהל יעד מדויק, לייצר באזז ולבנות מותג ברמה בינלאומית. נייצר קריאייטיב יצירתי בהתאם לאופי המותג שלכם.

בואו לפרוץ איתנו את גבולות המדיה בפייסבוק!

למה פרסום בפייסבוק?

קידום שיווק ופרסום בפייסבוק עם חברת Digitwow

פרסום בפייסבוק לעסקים הוא מכונת שיווק עוצמתית שמייצרת לקוחות ממוקדים לטווח הארוך. הפרסום בפייסבוק נחשב ל"מדיד", ביחס לאפיקי פרסום אוף-ליין שבהם אין אפשרות למדוד את התוצאות, ולכן זהו אפיק הפרסום הפופולרי בעולם! דרך פרסום בפייסבוק לעסקים, נוכל לדעת כמה כסף השקענו לעומת מה שהרווחנו, וכך לנהל בצורה יעילה את התקציב, תוך חיסכון בעלויות – יותר לידים/חשיפות במינימום תקציב. כמובן שלכל אלו מצטרפים הכמות האדירה של המשתמשים בפייסבוק, החשיפה המטורפת וההגעה לקהל יעד ממוקד לפי גיל, מין, תחביבים וכו'.

אנחנו מבצעים קידום עסקים בפייסבוק לנותני שירותים ולבעלי חנויות איקומרס (אתרי מסחר) במטרה להגדיל את החשיפות, לייצר מכירות על ידי מגוון סוגי קמפיינים כדוגמת קמפיין לידים ממוקד לקהלי היעד של המוצר/השירות שלכם. כחלק מהתהליך, נבנה עבורכם אסטרטגיה שיווקית מדויקת, תוך מעקב אחר התוצאות ושיפור יעילות הקידום.

צוות Digitwow משלב כלים טכנולוגיים, כתיבה שיווקית וקריאייטיב עוצמתי לחיזוק המותג שלכם.
המטרה היא למקסם כל קמפיין שיווק בפייסבוק על ידי טרגוט נכון ולהגדיל באופן משמעותי את אחוזי המכירות!

איך השיטה שלנו עובדת:

מכירים • איזה כייף נפגשים כדי להכיר את אופי העסק

מאפיינים • חשוב לנו לאפיין את קהל היעד הכי מדויק שיש.

חוקרים • מבצעים מחקר מתחרים, מחקר שוק וקהלי יעד.

מגדירים הצלחה • כי בנינו, הצלחה חייבים להגדיר כדי להגיע אליה.

משפרים • לא רק אצבע, אלא כל היד על הדופק במטרה לשפר ולייעל.

מספקים חוויה • שיפור חוויית המשתמש רגע לפני יציאת הקמפיין לאוויר.

התוצאה – קמפיינים בפייסבוק שמייצרים כסף על בסיס קבוע!

חוששים שלא תעמדו במבול הלידים?

יש לנו פתרון… כחלק מהשירות, אנחנו מספקים מענה טלפוני הניתן על ידי אנשי מכירות המעניקים ללקוחות שלכם מידע ראשוני לסגירת העסקאות.

הלקוחות שהגדילו איתנו את המכירות

מי אנחנו?

Digitwow היא סוכנות דיגיטל שחושבת אחרת, עושה כל שונה, אבל הכי מדויק שיש. אנחנו עובדים בגישה ש"מאחורי כל קמפיין עומד עסק שחייב להגדיל את המכירות כדי לשרוד". זו הסיבה שכל קמפיין פרסום בפייסבוק מתוכנן היטב, כאילו היה יחיד ומוקדשת לו תשומת לב ייחודית המתחילה בבניית אסטרטגיה, ממשיכה בהוצאות דוחות שבועיים ומסתיימת בתוצאה רווחית.

בואו נדבר על הקמפיין שיקפיץ את המכירות בעסק!
נותר לכם לתאם איתנו פגישה, עכשיו:

4.7 / 5. 41

דילוג לתוכן