פרסום באינסטגרם

כולם כבר באינסטגרם, מה עם העסק שלך?

פרסום באינסטגרם שמביא יותר חשיפה, ועוד יותר לקוחות!
שנתחיל?

Digitwow היא סוכנות דיגיטל של אנשים ותוצאות. צוות הסוכנות מייצר מכונת לידים משומנת באמצעות פרסום ממומן וניהול דפי אינסטגרם. המטרה היא להגדיל את מחזור המכירות ולייצר לקוחות בשלים לרכישה, גם בחנויות איקומרס.

איך אנחנו עושים שיווק באינסטגרם?

איקומרס

ניהול קמפיינים באינסטגרם שמייצרים באזז ומגדילים את מחזור המכירות בחנויות איקומרס. הקידום נעשה על ידי פילוח מדויק ובניית אסטרטגיה שעובדת לאורך זמן ומייצרת מכירות.

ניהול דפי אינסטגרם

ניהול עמודים עסקיים מנצחים באינסטגרם, במטרה לייצר באזז, להגדיל את כמות העוקבים ולייצר לקוחות חמים ובשלים לרכישה. לכם נותר לענות לטלפונים.

קמפיינים ממומנים באינסטגרם

פרסום ממומן באינסטגרם ע"י יצירת קמפיינים מדויקים, תוך פילוח מדויק של קהלי יעד לאיסוף לידים או ליצירת מכירות מיידיות. אנחנו נייצר קריאייטיב חד ונבצע מעקב תמידי אחרי התוצאות.

גיוס המונים

ניהול קמפיינים לעמותות וארגוני צדקה להגדלת התרומות במינימום עלויות. הצוות מומחה בניהול קמפיינים לגיוס המונים ופיתח שיטה ייחודית שמטרתה לייצר החזר השקעה חיובי של פי 5 ומעלה.

תנו לנו לעשות את מה שאנחנו טובים בו, לכם נותר ליהנות מהגדלת מחזור המכירות!

למה פרסום באינסטגרם?

פרסום באינסטגרם שיקפיץ את העסק קדימה - Digitwow

אינסטגרם, הרשת החברתית של הדור הצעיר הפכה לכלי עוצמתי ליצירת נוכחות יצירתית ברשת, לגיוס לידים חמים ולבניית מותג חזק. שפת הפרסום באינסטגרם חייב להיות 'אינסטגרמית' ולקבוע את הטון ברשת הכל כך צבעונית והאהובה על מיליוני משתמשים ברחבי העולם. על מנת להגיע לתוצאות היסטריות מתהליך קידום באינסטגרם, אנו בונים אסטרטגית שיווק שעובדת, החל משילוב תמונות מעוצבות, העלאת סטוריז' מיוחדים וכתיבת קופי "מדליק" שמדבר לקהל היעד של המוצר/השירות.

בוא נבנה תוכנית שיווק באינסטגרם שתייצר באזז לעסק שלך!

איך השיטה שלנו עובדת:

מכירים • איזה כייף נפגשים כדי להכיר את אופי העסק

מאפיינים • חשוב לנו לאפיין את קהלי היעד בצורה הכי מדויקת שיש.

חוקרים • מבצעים מחקר מתחרים, מחקר שוק וקהלי יעד.

מגדירים הצלחה • ביחד נגדיר את ההצלחה שלכם כדי שנגיע אליה!

משפרים • עוקבים אחרי הביצועים ומשפרים תמיד.

מספקים חוויה • משפרים את נראות העמוד רגע לפני יציאת הקמפיין.

התוצאה – קמפיינים שמייצרים טראפיק גבוה!

חוששים שלא תעמדו במבול הלידים?

יש לנו פתרון… כחלק מהשירות, אנחנו מספקים מענה טלפוני הניתן על ידי אנשי מכירות המעניקים ללקוחות שלכם מידע ראשוני לסגירת העסקאות.

הלקוחות שהגדילו איתנו את המכירות

מי אנחנו?

Digitwow היא סוכנות דיגיטל שחושבת אחרת, עושה הכל שונה, אבל הכי מדויק שיש. אנחנו מנהלים תקציבי שיווק באינסטגרם המבוססים על מספרים, תוצאות ורווחים. כל קמפיין קידום באינסטגרם מתוכנן היטב, כאילו היה יחיד ומוקדשת לו תשומת לב ייחודית, במטרה לייצר השקעה רווחית לתקציב שלכם – לטווח הארוך. נתחיל בבניית אסטרטגיה שיווקית וקריאייטיבית מנצחת, נוציא דוחות לייעול התקציב, ונגיע לקהל היעד המדויק.

העסק שלך חייב באזז באינסטגרם?
נותר לכם לתאם איתנו פגישה, עכשיו:

4.8 / 5. 34

דילוג לתוכן