פרסום בטאבולה

בואו להגיע ללקוחות חדשים ואיכותיים באמצעות קידום תוכן

פרסום בטאבולה, היחיד שמביא החזרי השקעה גבוהים על תקציב הפרסום!
שנתחיל?

סוכנות הדיגיטל Digitwow מתמחה בהתאמת אפיקי פרסום לעסקים באמצעות בניית אסטרטגיה המתאימה לאופי המוצר/השירות, סוג הלידים הרצויים ואופי קהלי היעד. צוות הסוכנות יודע לייצר לידים איכותיים באמצעות פרסום בטאבולה (Taboola) ויצירת תכנים המותאמים באופן אישי לגולש.

תכל'ס, איך אנחנו מייצרים לך כסף מטאבולה?

ניהול קמפיין בטאבולה

פתיחת חשבון בטאבולה וניהול מקיף של קמפיינים באמצעות כתבות תוכן איכותיות. המטרה היא להגיע לקהל יעד איכותי ולהניע אותו לפעולה.

טרגוט קהל יעד

טרגוט מדויק של קהל היעד הרלוונטי למוצר/השירות שלכם, על מנת לנצל בצורה מיטבית את התקציב מבלי לבזבז קליקים.

כתיבה עיתונאית

כותבי התוכן שלנו מומחים בבניית קונספט לכתבה עיתונאית, כולל בחירת כותרת שתמגנט את קהל היעד הספציפי ומבנה תוכן ממיר שיביא לכם לידים ומכירות.

פרסום בטאבולה הוא היחיד שמביא לקוחות רציניים!
בואו נדבר:

למה פרסום בטאבולה?

פרסום בטאבולה הוא היחיד שמביא חשיפה גדולה ולידים איכותיים

טאבולה היא פלטפורמת פרסום חכמה המבוססת על קידום תוכן, ונחשבת למצליחה ורווחית לבעלי עסקים וחברות. טאבולה מציעה תוכן המשתלב בטבעיות באתרי תוכן ומוצע לגולשים באתרי חדשות מובילים ובלוגים פופולריים, כך שבמקום 'להציק' לגולשים עם באנרים פרסומיים, היא מציעה להם כתבות תוכן איכותיות הרלוונטיות אליהם לפי נתוני דאטה שונים המבוססים על האלגוריתם של טאבולה. מדובר על אפיק פרסום חכם, יוקרתי וכזה שמייצר לידים איכותיים, מכירות מהירות ומחזיר את ההשקעה.

כחלק מתהליך שיווק בטאבולה, צוות Digitwow יבצע פילוח ממוקד של קהל היעד הרלוונטי למוצר או לשירות שלכם, כולל ניהול קמפיין טאבולה וכתיבת כתבות עיתונאיות שיווקיות שיסחפו את הגולש ויגרמו לו להתעניין, לבצע רכישה או להשאיר פרטי התקשרות.

איך השיטה שלנו עובדת:

מכירים • נפגשים כדי להכיר את אופי העסק וקהל היעד הרלוונטי.

מאפיינים •יוצרים קונספט פרסום מותאם אישית.

חוקרים • מבצעים מחקר מתחרים, מחקר שוק וקהלי יעד.

מטרגטים מגיעים לקהל היעד המדויק שלכם.

מגדירים הצלחהביחד נגדיר יעדים ונתמקד בהצלחת הקמפיין.

משפרים • עוקבים אחרי הלידים והחשיפות ומשפרים תמיד.

התוצאה – חשיפה איכותית ולידים של לקוחות בשלים לרכישה!

חוששים שלא תעמדו במבול הלידים?

יש לנו פתרון… כחלק מהשירות, אנחנו מספקים מענה טלפוני הניתן על ידי אנשי מכירות המעניקים ללקוחות שלכם מידע ראשוני לסגירת העסקאות.

הלקוחות שהגדילו איתנו את המכירות

מי אנחנו?

Digitwow היא סוכנות דיגיטל שחושבת אחרת, עושה הכל שונה, אבל הכי מדויק שיש. אנחנו מומחים בניהול תקציבי שיווק וניהול קמפיינים בטאבולה, כאלה שמייצרים מקסימום חשיפה במינימום עלויות. המטרה לשנו לייצר ללקוחות החזר השקעה גבוה באמצעות קמפיינים המתוכננים היטב וכמובן ממירים. כל פרויקט שיווק בטאבולה מתחיל בבניית אסטרטגיה מנצחת, כולל מעקב אחרי איכות הלידים וכמות החשיפות.

העסק שלכם חייב לידים איכותיים?
תנו לנו לעשות את זה הכי טוב!

4.7 / 5. 30

דילוג לתוכן