אודות DIGITWOW

#מי אנחנו

Digitwow היא סוכנות דיגיטל של אנשים, מספרים ותוצאות. עוד משנת 2011 מובילה בזירת המדיה והדיגיטל ובונה אסטרטגיית שיווק ייעודית לכל לקוח, במטרה להגיע לקהלי היעד המדויקים של העסק תוך שאיפה להחזר השקעה של פי 5 ומעלה בהכנסות של העסק כתוצאה מהשיווק הדיגיטלי . הסוכנות מאמינה בקשרים ארוכי טווח ומייצרת קמפיינים במגוון אפיקי מדיה, לצד אקדמיה לשיווק דיגיטלי לבעלי עסקים ולאנשים המעוניינים להשתלב בתחום הדיגיטל הלוהט.

רועי בן ארי מנכ"ל dIGITWOW

#המאסטר

בראש Digitwow עומד רועי בן ארי, פריק של שיווק דיגיטלי ובעל קילומטרז׳ גבוה בניהול מסעות פרסום ושיווק דיגיטלי בתקציבים מצטברים של מיליוני שקלים למותגים ועסקים בארץ ובחו"ל. רועי החל את דרכו בתעשיית הגיימינג כאיש SEO בתחום הכי תחרותי באינטרנט, ומהר מאוד נשאב אל עולם השיווק הדיגיטל. בין היתר, התברג בחברות פרסום מובילות עד שהקים את Digitwow. הניסיון והידע אותם ליקט בדרך, מהווים ערך ללקוחותיו, המתבטא בתוצאות שהם לא פחות מ- WOW.

#המתודות

Digitwow עובדת לפי מתודות עבודה מוקפדות לטווח הארוך, המתחילות בבניית אסטרטגיית שיווק, וממשיכות בליווי יומיומי של מותגים גדולים ובינוניים עד להגעה ליעדים חדשים ורווחיים. לסוכנות מומחיות בקידום אתרים ושיווק דיגיטלי במגוון אפיקי פרסום, והכל בהתאמה אישית לקהל היעד ובתקציב מוגדר מראש. אנחנו שואפים לייצר מכל 1 שקל השקעה בפרסום 5 שקלים ויותר באמצעות חשיפות איכותיות, אורגניות או ממומנות בגוגל וברשתות חברתיות בהתאמה אישית.

#הטאלנטים

צוות Digitwow מונה טאלנטים מלאי אדרנלין, כאלה שישנים בלילה עם נתונים וקמים בבוקר עם תוצאות מדויקות, עוד הרבה לפני הקפה. בהם תמצאו מנהלי קמפיינים שנושמים את זירת המדיה, מומחי רשתות חברתיות, אנשי קריאייטיב חריפים ואלופי גוגל. כדי להוביל קמפיינים לטופ, הצוות מתעדכן בחידושים האחרונים בתחום ובקודי האתיקה של פלטפורמות הפרסום כגון: גוגל ופייסבוק, לינקדאין, אאוטבריין, טאבולה ומבצע מעקב תמידי אחרי כל קמפיין וכל ליד.

#התוצאות

כדי להגיע לתוצאות מפתיעות, סוכנות Digitwow מבצעת מעקב תמידי אחר הקמפיינים ומבחינתה כל קמפיין הוא יחיד במינו ועליו לייצר רווחים בעבור הלקוח. המטרה היא להוביל מערך לידים משומן שמביא תוצאות לאורך זמן, בין אם זה בשיווק ברשתות חברתיות, קידום בגוגל, קידום באאוטבריין/טאבולה, ניהול מוניטין ועוד.

האג׳נדה שלנו מאוד ברורה Your winning is our success

תחומי ההתמחות שלנו

בואו נדבר על זה ונבנה את המקפצה שנכונה לכם:

מבין לקוחותינו

1.9 / 5. 266

דילוג לתוכן