אודות Digitwow
נעים להכיר, שמי רועי בן ארי, ואני פריק של שיווק דיגיטלי. את דרכי בעולם הדיגיטל התחלתי בתעשיית הגיימינג. התשוקה לדיגיטלי בערה בי ומהר מאוד נשאבתי אל עולם השיווק הדיגיטלי. התברגתי במשרדי פרסום ויח"צ בארץ ובעולם תוך שאני רוכש ידע מקצועי בשיווק ובקידום עסקים באינטרנט, והגעתי להבנה שזה המקום שלי בעולם. ההחלטה להקים את Digitwow הייתה מתבקשת. כל הניסיון והידע שלי התנקזו לנקודה שבה הייתי חייב לעשות את זה בדרך שלי, כמו שאני מאמין ומבין את הדברים. Digitwow הוקמה על מנת לתת את הידע, את השירות ואת הכלים ולהעניק את כל האהבה שלי לתחום על מנת שהלקוחות שלנו ייהנו מכל זה, כי ההצלחה שלהם היא ההצלחה שלנו. Digitwow היא הבית, שמאפשר לנו לספק לכל לקוח את היכולות הטכנולוגיות המתקדמות בענף, תשתיות נרחבות והבנה מעמיקה של תחום הקידום והשיווק והשינויים החלים בו. האג׳נדה שלנו מאוד ברורה - Your winning is our success.
אין ספק ששיווק דיגיטלי מוצלח בדורנו הוא אומנות, ולכן ב- Digitwow נמצאים מיטב המוחות בענף. יש לנו את המומחים ברשתות החברתיות, גאוני הקידום בגוגל ומנהלי המוניטין המנצחים שלנו, שיודעים להפוך כל משבר להזדמנות. הצוות שלנו עובד בשיתוף פעולה תוך סיעור מוחות תמידי, כי אנו מאמינים ששיתוף הידע והשקיפות יוצרים את השלם שגדול מסך חלקיו, ומכל הטוב הזה מרוויחים הלקוחות שלנו. מראיית עולמנו, עוד לפני שנבנה ללקוח אסטרטגיה שיווקית, חשוב לבנות איתו מערכת יחסים, כי אנחנו לא כאן לזבנג וגמרנו, ושיווק הוא עניין שבשגרה עבור כל עסק בריא. ולכן, כבסיס למערכת היחסים שלנו ולעבודה המשותפת, נאפיין את העסק של הלקוח, נבין את צורכי העסק ונגדיר את המטרות העסקיות. אנחנו בעד מעורבות מלאה של הלקוח, אבל את כל העבודה תשאירו לנו. הפרוייקטים המנוהלים בחברתנו נמצאים תחת זכוכית המגדלת שלנו תמיד! ניטור, מעקב ובחינת התוצאות נעשים באופן עקבי על מנת להבטיח שכל פעולה תוביל אל התוצאה הרצויה. מה שנקרא, עם היד על הדופק, לצד ליווי ויחס אישיים בהתאם לצורכי העסק והלקוח.

אודות Digitwow

נעים להכיר,

שמי רועי בן ארי, ואני פריק של שיווק דיגיטלי.

את דרכי בעולם הדיגיטל התחלתי בתעשיית הגיימינג. התשוקה לדיגיטלי בערה בי ומהר מאוד נשאבתי אל עולם השיווק הדיגיטלי. התברגתי במשרדי פרסום ויח”צ בארץ ובעולם תוך שאני רוכש ידע מקצועי בשיווק ובקידום עסקים באינטרנט, והגעתי להבנה שזה המקום שלי בעולם.

ההחלטה להקים את Digitwow הייתה מתבקשת. כל הניסיון והידע שלי התנקזו לנקודה שבה הייתי חייב לעשות את זה בדרך שלי, כמו שאני מאמין ומבין את הדברים. Digitwow הוקמה על מנת לתת את הידע, את השירות ואת הכלים ולהעניק את כל האהבה שלי לתחום על מנת שהלקוחות שלנו ייהנו מכל זה, כי ההצלחה שלהם היא ההצלחה שלנו. Digitwow היא הבית, שמאפשר לנו לספק לכל לקוח את היכולות הטכנולוגיות המתקדמות בענף, תשתיות נרחבות והבנה מעמיקה של תחום הקידום והשיווק והשינויים החלים בו. האג׳נדה שלנו מאוד ברורה –  Your winning is our success.

רועי-בן-ארי-קידום

אין ספק ששיווק דיגיטלי מוצלח בדורנו הוא אומנות, ולכן ב- Digitwow נמצאים מיטב המוחות בענף. יש לנו את המומחים ברשתות החברתיות, גאוני הקידום בגוגל ומנהלי המוניטין המנצחים שלנו, שיודעים להפוך כל משבר להזדמנות.

הצוות שלנו עובד בשיתוף פעולה תוך סיעור מוחות תמידי, כי אנו מאמינים ששיתוף הידע והשקיפות יוצרים את השלם שגדול מסך חלקיו, ומכל הטוב הזה מרוויחים הלקוחות שלנו.

מראיית עולמנו, עוד לפני שנבנה ללקוח אסטרטגיה שיווקית, חשוב לבנות איתו מערכת יחסים, כי אנחנו לא כאן לזבנג וגמרנו, ושיווק הוא עניין שבשגרה עבור כל עסק בריא. ולכן, כבסיס למערכת היחסים שלנו ולעבודה המשותפת, נאפיין את העסק של הלקוח, נבין את צורכי העסק ונגדיר את המטרות העסקיות. אנחנו בעד מעורבות מלאה של הלקוח, אבל את כל העבודה תשאירו לנו.

הפרוייקטים המנוהלים בחברתנו נמצאים תחת זכוכית המגדלת שלנו תמיד! ניטור, מעקב ובחינת התוצאות נעשים באופן עקבי על מנת להבטיח שכל פעולה תוביל אל התוצאה הרצויה. מה שנקרא, עם היד על הדופק, לצד ליווי ויחס אישיים בהתאם לצורכי העסק והלקוח.

אודות-DIGITWOW

מעוניינים להזניק את העסק שלכם לראש העניינים ולהישאר שם לאורך זמן?

אם התשובה חיובית – אתם מוזמנים להשאיר את הפרטים שלכם, אנו ניצור אתכם קשר, וביחד נתחיל במסע הנפלא שיוביל את העסק שלכם להצלחה דיגיטלית מסחררת!