קידום אתרים אורגני בגוגל

בואו להיות במקום שמחפשים אתכם בגוגל

קידום אתרים אורגני בגוגל שמייצר מכירות ולידים איכותיים לטווח הארוך!
שנתחיל?

Digitwow היא חברה לקידום אתרים מובילה, כזאת שמאמינה בתוצאות איכותיות. קידום אורגני בגוגל הוא השקעה בטוחה והכי משתלמת לטווח הארוך, המאפשרת לקבל חשיפה וקליקים 24/7 וללא הגבלה! והכל בתקציב ידוע מראש.

איך נקפיץ את האתר שלכם לראש תוצאות החיפוש האורגני בגוגל?

מחקר שוק

ביצוע מחקר שוק ומתחרים בתחום שלכם, על מנת לייצר אסטרטגית קידום מנצחת הכוללת מציאת מילות מפתח ששווה להשקיע בהן כדי להגיע לתוצאות.

אופטימיזציה

עבודה עם כלי ה- SEO המתקדמים בעולם, במטרה לשפר את מהירות האתר, לתקן שגיאות, לשפר את חווית הגלישה ולבנות אתר המותאם בול לדרישות של גוגל, על מנת שתבחר בכם כאוטוריטה בתחומכם.

תוכן וקישורים

הזנת תכנים איכותיים ושיווקיים בשילוב מילות המפתח אותם נרצה לקדם, כולל בניית קישורים ופרסום כתבות באתרים מובילים להעצמת אפקטיביות הקידום.

הכנת האתר לקידום אורגני

כחלק מתהליך קידום אתרים אורגני, הצוות שלנו מכין את האתר לקידום מבחינת מבנה, תוכן שיווקי, נראות האתר, עיצוב והתאמה למנועי החיפוש.

המתחרים מככבים בדף הראשון בגוגל? עכשיו הגיע תורכם!

למה קידום אורגני?

Digitwow חברה לקידום אתרים תבנה לך מכונת לידים באמצעות קידום אתרים אורגני בגוגל

קידום אורגני בגוגל (Search Engine Optimization) אינו דורש השקעה של תקציב הקלקות כפי שנהוג בקמפיינים ממומנים, אלה מקדמים את האתר על ידי ביצוע פעולות שונות, וכאשר האתר מגיע לדף הראשון הוא נשאר בדירוגים גבוהים לאורך זמן עם תחזוקה מינימלית. הקידום האורגני מתאים הן לאתרי תדמית והן לאתרי סחר איקומרס שמעוניינים לקבל הקלקות בחינם ללא הוצאות תקציב פרסום ולקבל לידים ורכישות באתר 24/7. בשונה מתשלום פר קליק כמו בעולמות ה- PPC,  בקידום אורגני אין תקציב להקלקות שיכול להסתיים, אלא התשלום הוא קבוע והלידים סופר איכותיים, כיוון שהגולשים נחשפים לאתר באופן טבעי.

איך השיטה שלנו עובדת:

מכירים • איזה כייף נפגשים כדי להכיר את אופי העסק

מאפיינים • חשוב לנו לאפיין את קהלי היעד של המוצר/השירות.

חוקרים • מבצעים מחקר מתחרים, מחקר מילות מפתח, מחקר שוק וקהלי יעד.

מארגנים • מסדרים את האתר כדי שיתאים למנוע החיפוש.

עוקבים • אנחנו תמיד צעד אחד לפני התוצאות.

מספקים חוויה • שיפור חוויית המשתמש באתר רגע לפני תחילת הקידום.

התוצאה – קידום אתרים אורגני שמייצר כסף על בסיס קבוע!

חוששים שלא תעמדו במבול הלידים?

יש לנו פתרון… כחלק מהשירות, אנחנו מספקים מענה טלפוני הניתן על ידי אנשי מכירות המעניקים ללקוחות שלכם מידע ראשוני לסגירת העסקאות.

הלקוחות שהגדילו איתנו את המכירות

מי אנחנו?

Digitwow היא חברה לקידום אתרים באינטרנט שחושבת אחרת, עושה הכל שונה, אבל הכי מדויק שיש. המטרה שלנו לייצר לכל עסק נראות מרשימה ברשת על ידי בניית אסטרטגיה שעובדת לטווח הארוך. את תהליך הקידום האורגני אנו מבצעים שלב שלב בליווי אישי, תוך התאמת תהליכי העבודה למנועי החיפוש של גוגל. התוצאה – אתר שמייצר מכירות קבועות ולידים איכותיים.

עושים הכל כדי להקפיץ אתכם לדף הראשון בגוגל!
נותר לכם לתאם איתנו פגישה, עכשיו:

4.8 / 5. 43

דילוג לתוכן