קידום אתרים אורגני בגוגל

מכונת הלידים שלך ברשת!

נעים מאוד, אנחנו חברת Digitwow אשר מתמחה בשיגור אתרי לקוחותינו לעמוד הראשון בקידום אתרים אורגני בגוגל!

אם המתחרים שלך מופיעים לפניך במנוע החיפוש של גוגל, חסרה לך תנועה באתר ואתה רוצה לגרום לגולשים להגיע אליך במקום אל המתחרים שלך ברשת, הגיע הזמן להתקדם לקידום אורגני!

קידום אורגני עם חברת Digitwow, חברה לקידום אתרים, חושף את העסק שלך לקהל יעד ממוקד, ומסייע לו לצבור לקוחות חדשים.
עבודת הקידום שאנו מבצעים נעשית באופן ממוקד, ומותאמת אישית לכל עסק, בהתאם לענף הפעילות שלו, מה שמבטיח תוצאות איכותיות והצלחה מרבית.

הרי כולנו מכירים את רבי גוגל, מנוע החיפוש המוביל והבלתי מעורער, שמספק לנו תשובות מדי יום. אך למרות סקרנותנו הטבעית נמצא שמרבית הגולשים לא טורחים לבחון את תוצאות החיפוש שמוצעות לנו מעבר לדף הראשון, ולכן כל בעל עסק צריך לשאוף להגיע בדיוק לשם, ועדיף כמה שיותר גבוה.

כשהעסק שלך יתברג במיקומים הגבוהים יגדלו הסיכויים, שגולשים ייכנסו אליו ויבצעו המרות כגון: רכישה, בקשה ליצירת קשר, השארת פרטים ועוד.
קידום אתרים אורגני בגוגל הוא רק אחת הדרכים לעשות זאת, אך היא נחשבת לטובה וליעילה מכולן!

מרבית הגולשים מחפשים תוצאות אורגניות, כי ברור להם שאם האתר שלך מוביל בהן, הוא קיבל את החותמת של גוגל, כאתר סמכותי בנישה אליו הוא משתייך!

בואו נדבר על זה
ונבנה את המקפצה שנכונה לכם

מה זה קידום אורגני?

קידום אורגני SEO הוא אוסף פעולות, שנועדו למקם את האתר שלך הכי גבוה במנועי החיפוש, כך שכל גולש שיחפש את השירותים או את המוצרים שלך ייחשף אליך וייכנס ישירות אל אתר העסק כדי לקבל מענה מיידי.

למה זה חשוב?

✔️הקידום האורגני הוא מכונת לידים, שלא דורשת הפעלה מחדש ופשוט רצה קדימה ללא צורך בתשלום עבור הקלקות

✔️הקידום האורגני מבטיח את הלידים האיכותיים ביותר, כיוון שהגולשים נחשפים אליו באופן טבעי, והם מעדיפים את תוצאותיו

✔️הקידום האורגני מבטיח לך ליהנות מנכס דיגיטלי מושקע, שלא דורש הוצאות באופן תדיר

✔️הקידום האורגני מגדיל את הנוכחות של המותג שלך, ובכך מגדיל את אמון הגולשים ואת ההערכה שהם רוכשים לו

✔️הקידום האורגני מסייע לאתר שלך לקבל חשיפות, מכניס תנועה חדשה לאתר, וכך מגדיל את היקף המכירות של העסק שלך

✔️הקידום האורגני שומר על תוצאותיו לאורך זמן, ומבטיח שהעסק שלך ימשיך להיחשף בדירוגים הגבוהים גם בעתיד הרחוק

למה כדאי לך לעבוד אתנו?

✔️הודות לניסיון רב שנים עם עסקים ממגוון תחומים הגענו לתובנות פורצות דרך בקידום האורגני, שחברות קידום ומקדמי אתרים בתחילת דרכם לא הספיקו לגלות.

✔️השאיפה שלנו, כחברה לקידום אתרים באינטרנט, להיות הטובים ביותר מביאה אותנו לחפש אחר כל העדכונים החמים והתגליות הכי חדשניות בתחום קידום העסקים בדיגיטל ובקידום האורגני.

✔️אנו שואפים לתוצאות הטובות ביותר, ולא מסתפקים בפעולות קידום בסיסיות בלבד. עם שימוש חכם בטקטיקות קידום מתקדמות וארגז כלים מלא בכלים שצברנו לאורך שנות ניסיוננו אנו מצליחים להגיע למקומות גבוהים יותר ולשמור על יציבות בדירוג לאורך זמן. התוצאות של פעולות הקידום שלנו יישארו אתך לטווח הרחוק, כדי שתוכל להרוויח יותר.

✔️ארגז הכלים שלנו כולל ידע מקצועי, ניסיון רב שנים, קשרים, קולגות ועובדים סופר איכותיים וותיקים בתעשיה, מה שמבטיח את השירות והתוצאות הטובות ביותר!

קידום אורגני הוא הצעד הראשון והבסיסי להצלחת העסק שלך!

נכון, יש עוד המון אפיקי שיווק ממש טובים לקידום העסק שלך, אבל מבין כולם, הקידום האורגני הוא האפיק החכם, המשתלם והכי נכון עבורך מכמה סיבות:

✔️הקידום האורגני מביא את הפניות האיכותיות והרלוונטיות ביותר!

✔️תוצאות הקידום נשמרות לאורך זמן, ולא נעלמות ברגע שמפסיקים לשלם עבורן בהשוואה לפרסום ממומן בגוגל למשל.

✔️כל יתר מאמצי השיווק הדיגיטליים שלך נועדו לשרת את הקידום האורגני, כך שכדאי להרוויח מהם את כל מה שהם מניבים לאתר שלך

אז איך אנחנו גורמים לקסם הזה לקרות?

פעולות הקידום שלנו כוללות מספר צעדים שנועדו לגרום לזה לעבוד:
✔️ביצוע אופטימיזציה מלאה לאתר
✔️ביצוע התאמות של האתר למכשירים שונים
✔️ביצוע מחקר מילות מפתח וחקר מתחרים
✔️בניית אסטרטגית תוכן ארוכת טווח לאתר
✔️בניית קישורים לשיפור הדירוג
✔️מעקב וניטור באופן תדיר אחר פעולות הקידום ודיוקם לקבלת התוצאות הטובות ביותר!

Digitwow חברה לקידום אתרים תבנה לך מכונת לידים באמצעות קידום אתרים אורגני בגוגל

רוצה שגוגל יאהב גם את האתר שלך?

הקידום בגוגל מתבסס על דירוג אתרים, שמתבצע לפי התנאים והפרמטרים שגוגל קבע, ועל פיהם הוא מחליט, האם האתר שלך מעניין ורלוונטי מספיק, כדי להיות ראשון בתוצאות החיפוש. למען האמת, גוגל בעצמה הצהירה, שקיימים מעל 200 פרמטרים שונים שבאמצעותם מחליטים בסופו של דבר באיזה תוצאה האתר שלך יופיע, ושעל בסיסם אמורים להוביל אתר מקודם במעלה הסולם עד לתוצאות החיפוש המובילות, אבל האמת היא, שמלאכת קידום אתרים דורשת קצת יותר מחוקי מפתח.

לקידום אתרים מנצח דרושים יצירתיות וחשיבה מחוץ לקופסה. הוא מתחיל בשלב בניית האתר, ומצריך שימוש בנתונים שגוגל אוהד כמו קוד נקי, הנעה לפעולה, חוויית משתמש גבוהה, שמתבססת בין היתר על עיצוב נכון, רספונסיביות, נגישות ועוד.

בשלב הבא נדרש לייצר תוכן איכותי, שהגולש ייהנה ויבקש לצרוך, ולשלב בו בחכמה את מילות המפתח שהגולשים מקישים. זה דורש מחקר מעמיק גם על העסק שלך, גם על העסקים המתחרים שלך וגם על מאמצי הקידום שלהם, מה שיסייע לנו לבנות את הטקטיקה המנצחת לקידום אורגני מוצלח.

השורה התחתונה היא, שכחברה לקידום אתרים אנחנו פועלים במטרה למשוך גולשים חדשים לאתר דרך גוגל, הרשתות החברתיות,הבלוג, שיתוף קישורים ויתר פעולות השיווק באפיקי המדיה הדיגיטלית השונים, ובמקביל להגדיל את זמן השהייה שלהם באתר על ידי חוויית משתמש ברמה הגבוהה ביותר, תוכן מעניין ובעל ערך, נגישות לכל המכשירים ועוד.

היתרונות וחסרונות של הקידום האורגני

יתרונות:

קליקים שאינם עולים כסף:

אין הגבלה למספר ההקלקות, כי הן לא עולות לך כסף - בניגוד ל – PPC, שהיא שיטת הפרסום הממומן, בקידום האורגני לא משלמים עבור הקלקות.

חשיפה רבה:

השיטה רותמת את כל אפיקי השיווק הנוספים לטובתה ומאפשרת חשיפה נרחבת. חלק מתהליך הקידום האורגני כולל בניית קישורים נכנסים לאתר כך שאתר שמקודם באופן אורגני יכיל כתבות שונות ויהיה נוכח בפורטלים ואתרים אחרים, רשתות חברתיות וערוצים נוספים. הקישורים הנכנסים מובילים לתנועה נוספת ומסייעים בהגברת החשיפה.

ערך גבוה:

ערך גבוה להשקעה שלך! הקידום האורגני דורש השקעה ארוכת טווח, שמייצרת תוצאות מרחיקות לכת לטווח הארוך. לא רק שתוצאות הקידום נשמרות לאורך זמן, במכירת האתר ניתן לדרוש בעבורו סכום גבוה באופן משמעותי ביחס לאתר שלא קודם בקידום אורגני. נכון, האופציה הזו לא רלוונטית לכולם, אבל היא ממחישה עד כמה הקידום האורגני מעלה את ערך הנכס הדיגיטלי החשוב ביותר של העסק שלך.

יכול לקחת זמן, אך ההשקעה היא לטווח ארוך:

הקידום האורגני דורש השקעה רבה, התמדה, סבלנות, מקצועיות, אך הוא נועד לטווח ארוך שכן לוקח זמן עד שאתר מתחיל לתפוס תאוצה ולככב בתוצאות האורגניות, אך שאתם כבר בפסגה אתם נהנים מקליקים מלקוחות פוטנציאליים, וזה בחינם!

תנועה חדשה לאתר ללא השקעה כספית

מרגע שקידום האתר מתחיל לתפוס תאוצה, הוא נשמר לאורך זמן, וכך מבטיח תנועת גולשים חדשה לאתר לאורך זמן ללא השקעה כספית נוספת.

אתר שעושים לו SEO חד משמעי "בריא" יותר:

אתר מקודם בשיטה האורגנית הוא אתר "בריא" יותר. לאתר שמקדמים בשיטת הקידום האורגני יש מבנה נכון יותר הן מבחינת קוד האתר והן מבחינת ההיררכיה וחוויית המשתמש העוצמתית עבור מנועי החיפוש והגולשים, שבאים לידי ביטוי בעיצוב נכון, בניווט קל ובחוויית תכנים עשירה ועצמתית.

מוניטין חיובי

אתר שמקודם אורגנית ומופיע בתוצאות החיפוש הראשונות גורם לגולשים להבין שמדובר באתר מוביל שגוגל "מאמין" בו. בניגוד לכך – אם האתר מופיע בתחתית התוצאות, סבורים הגולשים שמדובר באתר כושל או לכל הפחות, באתר לא מוצלח במיוחד.

חסרונות: (או למה כדאי לך לעשות את זה רק עם חברה מנוסה ומקצועית)

זמן:

תהליך הקידום האורגני דורש זמן ואורך רוח. מאחר וקיצורי דרך לא מניבים תוצאות יציבות, אנו ממליצים לגייס סבלנות, ובדומה לעץ שמבשיל, גם האתר שלך יזכה להניב פירות בעתו.

אי יציבות:

מכיוון שגוגל עורך שינויים תכופים באלגוריתם, חשוב להישאר עם היד על הדופק ולהתאים את הקידום האורגני לדרישותיו. יחד עם זאת, אם בחרת לקדם את האתר שלך איתנו, זה ממש לא אמור לשנות לך, כי אנחנו תמיד רואים מספר צעדים קדימה.

לא לחובבנים:

כדי לבצע קידום אתרים אורגני בגוגל בצורה מוצלחת, כזה שיוביל לתוצאות טובות יש צורך בידע וניסיון נרחב בתחום. חשוב להכיר את הכלים המתקדמים, החידושים והשינויים ולבצע מעקב מתמיד. ללא ידע מקצועי נרחב עלולות להתבצע טעויות והתהליך עשוי להיכשל ואף להוביל לתוצאות הפוכות.

כמה עקרונות שחשוב להכיר לפני שמתקדמים ומקדמים

✔️ קידום אתרים הוא תהליך מורכב שדורש הרבה ידע וניסיון מקצועי אך גם רגישות רבה – חשוב להבין את האדם שעומד מאחורי העסק ולשם כך יש צורך באינטליגנציה רגשית.

✔️ אף על פי שקידום אורגני מושתת על פעולות טכניות, הוא מתבסס על העסק ועל הסיפור שעומד מאחוריו, ולכן חשוב לשים דגש על תוכן אותנטי, שנאמן לערכיו.

✔️ כדי לבצע את תהליך הקידום האורגני כראוי יש לערוך מחקר מילות מפתח ולהשקיע בכך הרבה מחשבה, מכיוון שהן אלו שיובילו את הגולש אל האתר. נוסף על כך, על מילות המפתח להשתלב באתר ובטקסטים שמופיעים בו באופן טבעי, ברור וזורם שלא יכעיס את הגולש ואת גוגל, מה שיפחית את סיכויי החשיפה שלו.

✔️ חשוב להבין שקידום אורגני צריך להתבצע באופן שוטף. חשוב לחדש את התכנים בתדירות גבוהה ולוודא שהם מעניינים, ברורים, כתובים נכון מבחינה תחבירית וקונספטואלית ויוצרים אמון בעסק.

✔️ יש לבצע אופטימיזציה שמטרתה לייעל את המבנה של האתר, לדאוג לכך שהוא יתאים למנוע החיפוש וישפר את החוויה של הגולשים

בואו לקדם את האתר שלכם עם Digitwow חברה לקידום אתרים שרואה אחרת!

חברתנו מקדמת אתרים במגוון דרכים. בין התמחויותינו קידום אתרים אורגני שמותאם אישית לאופי העסק, קהלי היעד שלו ותחום פעילותו.

אנו עובדים בשקיפות מלאה מול הלקוח ומערבים אותו בכל תהליך הקידום והשיווק של העסק. הצוותים שלנו מתמחים במגוון תחומים בקידום האורגני, כדי להבטיח את הצלחתו.

✔️צוות מחקר: מתמחה בחקר ובדיקה מקיפים של העסק, השוק בו הוא פועל, מתחריו וכמובן בחירה חקר מילות המפתח הנכונות והמדויקות ביותר.

✔️צוות כתיבה ותוכן: מתמחה בכתיבת תכנים שיוצרים עניין, ומשלבים את מילות המפתח בתוכן באופן הרמוני וטבעי, כך שהקוראים ייהנו מהקריאה וילמדו על שירותיו ומוצריו של העסק באופן שמשרת אותו נאמנה.

✔️צוות פיתוח: מתמחה בביצוע תהליך האופטימיזציה באופן מעמיק לייעול ולשיפור האתר באופן מתמיד. פעולת האופטימיזציה היא כלי מרכזי בקידום העסק והיא מאפשרת לנו להבין אילו תהליכים עובדים טוב יותר ואילו תהליכים יש לשפר כדי להשיג את התוצאות הטובות ביותר.

✔️צוות ניטור וניתוח נתונים: כדי להגיע לתוצאות המקסימליות מפעולות הקידום, הקמנו צוות מיוחד, שתפקידו לעקוב אחר תוצאות הקידום און ליין לצורך שיפורים, שינויים נדרשים והתאמות שונות לזירה הדינמית שמשתנה תדיר, וכך אנו מבטיחים לפעול בצורה המדוייקת והטובה ביותר ומשיגים את התוצאות הטובות ביותר.

5 / 5. 19